Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Palasoğlu Nakliyat 1987 yılında Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma alanında hizmet vermeye başlamıştır. Şehir içi Eşya taşımacılığı alanında önceleri tek bir kamyon ile başladığımız işimize yeni kamyonlar ekleyerek hizmet ağımızı genişlettik ve bugünkü konuma gelebilmek için sektörde yaşanan her türlü gelişmeyi ve teknolojik imkanları yakından takip ederek ulaşmış bulunuyoruz. İstanbul merkezli olarak hizmet veren firmamız, gelişmeler neticesinde Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliye, iş yeri taşımacılığı ve özel taşıma çeşitlerinin tümünü sunmakta ve sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Palasoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinin yanısıra bünyesinde bulundurduğu mobilya asansörü sayesinde Asansörlü Taşımacılık ve Ofis Taşımaclığı alanında da sizlere kusursuz hizmet veren bir firmadır. Şehirlerarası yüklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz firmamız yükünüzü emniyetli ve taşıma sigortalı bir şekilde yerine tam zamanında ulaştırır.

Palasoğlu Nakliyat'ı tercih eden
binlerce mutlu müşteri arasına siz de katılın!

İhtiyacınıza en uygun taşıma şeçeneklerini en iyi fiyat garantisi ve
%20’varan fiyat avantajlarıyla taşınmanızı sağlıyoruz expertiz için 7/24 saat bizi arıyabilirsiniz!

Palasoğlu Nakliyat

Firma Profili

Misyonumuz

Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak

Vizyonumuz

Entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine ev ofis taşıma ve depolama hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren nakliyat firmalarından biri olmak.

Hedeflerimiz

Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz müşteri memnuniyeti.