Hizmetlerimiz

Palasoğlu Nakliyat

Hizmletlerimiz

Palasoğlu nakliyat, geniş bir yelpazede taşımacılık ve nakliyat hizmeti vermektedir.

İstanbul’da hizmet veren Palasoğlu Nakliyat, yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine bu hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktadır.

Taşınması gereken tüm eşya ve malzemelerin çok yüksek katlara dahi herhangi bir darbe ya da zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Palasoğlu Nakliyat, alanında eğitimli çalışanları ve son teknoloji ekipmanı ile Türkiye’nin heryerine Şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir.

Hizmeti almak için anlaşma yapan müşterimizin eşyalarını yerinde kontrol ediyor ve eşyaların durumuna göre taşıma planı oluşturuyoruz.

Ev ve ofis taşımacılığının yanı sıra Palasoğlu Nakliyat ekibi olarak fabrika taşımacılığı konusunda da sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Palasoğlu Nakliyat, uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışıyla Fuar, kongre, sergi ve stant gibi tüm tanıtımlarda nakliyat desteği vermektedir.

Son model araçları ve alanında uzman çalışanları ile eşyalarınızı güven içerisinde Palasoğlu Nakliyat’a emanet edebilirsiniz.

Kendi şahsınıza ait birçok özel eşyanızı da eşya depolama hizmetleri çerçevesinde güvenli bir şekilde depolama işlemine tabi tutabilirsiniz.

Alacağınız nakliyat hizmeti öncesinde taşınma hizmetinizin sorunsuz olması için ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimizden yararlanın.