Banka Taşımacılığı

Banka taşıma, için öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Palasoğlu nakliyat’ın formen’i ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar Avrupa’dan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlar vasıtası ile taşınır.

Şirketimizin misyonu, Türkiye’nin en kaliteli ve en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, kişiye özel yaklaşımlarla ve toplam kalite anlayışıyla çözüm üretmektir

Bankamatik Taşıma Hizmetine En Güvenilen Firma

Bankacılık sektörünün hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte ortaya çıkan bankamatik taşıma hizmeti zorlu ve riskli bir hizmettir. Bankamatikler oldukça ağır ve hassas ürünler olduğu için bankamatik taşıma hizmeti de oldukça risklidir. İstanbul’un en önde gelen nakliye firmalarından bir tanesi olan Palasoğlu nakliyat firması sizlere her zaman güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmuştur. İstanbul bankamatik taşıma hizmetinde de neredeyse bütün bankalara hizmet vermiş olan firmamız uzman personeli ile sizlere kusursuz taşıma hizmeti vermektedir.