Fuar Taşımacılığı

Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi, fuar taşımacılığı konusunda da adından söz ettiren Palasoğlu Nakliyat, sektörün lider markası olarak bilinmektedir. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye fuar taşımacılığı konusunda destek veren firma, güvenilir olmasıyla dikkat çekmektedir.

Fuar, kongre, sergi ve stant gibi tüm tanıtımlarda nakliyat desteği alabileceğiniz Palasoğlu Nakliyat, uygun fiyatlarıyla da müşterisinin beğenisini kazanmaktadır. Büyük bir titizlik gösterilmesi gereken fuar taşımacılığı hizmeti için elinden geleni yapan firma kaliteli olması nedeniyle bugüne kadar birçok şirket tarafından tercih edilmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışma ilkesi sayesinde güven toplayan firma, hesaplı fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Fuar sektörünün oldukça gelişkin olduğu ülkemizde, nakliyat ihtiyacı da günden güne artmaktadır. Fuarcılık alanının nakliyat sektörüne olan bu talebini fark eden Palasoğlu Nakliyat da hem ekipmanını hem de çalışanları buna göre geliştirmiştir.

Fuar Taşımacılığı Süreci Nasıl İşlemektedir?

Oldukça titiz ve kaliteli bir çalışma gerektiren fuar taşımacılığı, Palasoğlu Nakliyat sayesinde başarıyla gerçekleştirilmektedir. Müşterisinin tüm problemlerine hızlı ve güvenilir çözüm önerileri sunan firma; nakliyat hizmetisırasında da şu adımları izlemektedir:

-Gerekli raporlar hazırlanarak, bu plana sadık kalınır. Böylece nakliyat işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

-Fuarda kullanılacak tüm eşyalar eğer gerekiyorsa demonte edilir, ulaşılacak noktaya gelindikten sonra da tekrar monte edilir.

-Eğer ağır eşyalar varsa bunlar da vinç, palet ya da forklift kullanılarak taşınır.