Ofis Taşımacılığı

İstanbul ve ilçelerinde haftanın yedi günü eşya taşıma hizmeti verebilen firma sayısı şehirde bulunan firma sayısının oldukça altındadır. Belirli firmalar sizlere bütün şehirde eşya taşıma hizmeti verebilir. Bu firmalardan bir tanesi olan Palasoğlu Nakliyat firması 200’ü aşkın personeli ve geniş araç filosu ile birlikte nakliye taleplerinize en kısa sürede cevap vermektedir. İstanbul’da en zorlu hizmetlerin başında gelen ofis taşımacılığı hizmetinde de rakiplerine fark atan Palasoğlu nakliyat firmamız her türlü eşya taşıma hizmetini sizlere en güvenilir ve en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Olmazsa Olmaz Hizmetler

Ofis taşımacılığı oldukça zorlu bir hizmettir. Dışarıdan oldukça kolay gözükse de taşıdığınız evrakların ne kadar değerli olduğunu bilmiyorsanız bu taşıma hizmeti hüsranla sonuçlanabilir. Bu yüzden ofis taşımacılığı hizmeti alacağınız firmadan mutlaka sigortalı taşıma hizmeti de isteyin. Eğer bu hizmeti vermiyorsa o firmadan ofis taşımacılığı hizmeti almayın. Zorlu bir hizmet olan ofis taşıma hizmetinde sizlerin eşyalarına veya evraklarına zarar veren bir firma eğer bu zararı karşılamayacaksa o firmadan neden hizmet alasınız ki. Palasoğlu Nakliyat firması gibi firmalar sizlere daima kusursuz hizmet sunarlar ve taşıma sırasında her hangi bir sıkıntı olması durumunda sizleri mağdur etmeden oluşan sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır.

Ofis Eşyalarının Taşınma Süreci

Ofis taşıma hizmeti almak için firmamız ile anlaşma yapan müşterimizin ilk olarak gidip eşyalarını yerinde kontrol ediyoruz ve eşyaların durumuna göre bir taşıma planı oluşturuyoruz. Bu sayede taşıma günü geldiği zaman fazla zamana kaybetmeden hemen taşıma hizmetine başlayıp en kısa sürede yeni yerinize geçmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.