Şehirler Arası Nakliyat

Palasoğlu Nakliyat, kurulduğu günden bu zaman İstanbul’un her ilçesinden, Türkiye’nin birçok noktasına Şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Geniş ve kaliteli araç filosu, alanında eğitimli çalışanları ve son teknolojik ekipmanı ile müşterilerinin tüm taşınma taleplerine anında ve başarılı çözüm önerileri sunan firma, sektörde de önemli bir konumda yer almaktadır.

30 Yıllık köklü bir firma olan Palasoğlu Nakliyat, İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere ülkemizin her yerine hizmet götüren nakliye firmasıdır.

Günümüzde şehirler arası taşımacılık oldukça ön plandadır. Atama, iş değiştirme, tayin, üniversite kazanma ya da evlilik gibi birçok sebeplerle insanlar şehir değiştirmektedir. Bu değişiklikler sırasında ise işinde uzman nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu noktada müşterilerine güvenilir bir hizmet sağlayan Palasoğlu Nakliyat, İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine taşımacılık yapmaktadır. Sektöre atıldığı günden bu zamana kaliteli şehirler arası nakliyat işleri yürüten Palasoğlu Nakliyat’dan hizmet gören tüm müşteriler memnun kalmıştır.

Şehirler Arası Nakliyatın Aşamaları Nelerdir?

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat aşamaları da evden eve nakliyatın aşamalarına benzemektedir. Ama bu nakliyat biçiminde uzun yol gidileceği için biraz daha özen gösterilmektedir. Öncelikli olarak firma taşınacak eşyaları incelemek üzere bir ekspertiz yollar. Bu ekspertiz inceleme yaptıktan sonra fiyat ve taşınma planını hazırlar. Taşınma planı sabit tutulduğu zaman işlem daha hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşir. Bunun yanı sıra taşınma başlamadan önce eşyalar sigortalanarak, karşılıklı imzalanır. Olası bir aksilik durumunda zarar gören tüm eşyaların bedeli müşteriye ödenir.