Taşıma Öncesi Ekspertiz

Alacağınız nakliyat hizmeti öncesinde taşınma hizmetinizin kusursuz ve kaliteli geçmesi bakımından ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde artık profesyonel olarak eşyalarınızı taşıtabileceksiniz. Nakliyat öncesi 2-3 iş günü öncesinde firmamıza ulaştığınız taktirde eksperimiz taşınacak eşyaların tespiti için eşyaların bulunduğu yere gelir ve yerinde tespit yapar. Eksperin taşınacak eşyalarda ele aldığı maddeler arasında neler vardır?

Örneğin evden eve nakliyat hizmeti alacak bir müşterimizin eşyalarının tespitinin yapıldığı gün eksper, eşyanızın türü ve miktarını, hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağını, kaç kişilik personelin hizmet sağlayacağını, asansörlü evden eve nakliyat ekipmanlarına yer verilip verilmeyeceğini, sigorta kapsam değeri gibi hususları ele alır. Eşyalarınızın tümünün envanter listesi çıkarıldıktan sonra gerekli araç ve ekipmanlar belirlenir, taşınma tarihinizde gerekli tüm ekipmanlar hazırda bekletilir.

Müşterimizin 2+1, 3+1 ve üstü eşyaları bulunuyor ise buna göre uygun araç ve personel sayısının belirlemesini yapar. Genelde evden eve nakliyat işlerimizde 4,5 kişilik uzman personelimiz ile sizlere nakliyat hizmeti sağlarız. Eksper eşyaların türüne ve miktarına bağlı olarak hangi ambalaj malzemelerinin kullanılıp, kullanılmayacağının tespiti yapar. Evden eve nakliyat hizmetlerinde genellikle mobilya, kumaş ve cam eşyalarınızda havalı naylon, streç, köpüklü karton koli, askılı elbise dolabı gibi ambalaj malzemelerine yer verir. Kullanılan her bir ambalajlama malzemesi sadece sizin evinizde kullanılacak sıfır ambalaj malzemeleridir. Mobilya eşyalar demonte edilir, eşyanızın gideceği yerde kurulumu yapılır. Elbise dolabınız içerisinde yer alan elbiseler askılı elbise dolapları içerisinde taşınır.

Taşınma öncesinde tüm risk faktörlerini ortadan kaldırmak, evinizi günümüz piyasa fiyatları üzerinden nakliyesini yaptırmak için muhakkak ekspertiz talebinde bulunmanızı öneriyoruz.